Відбулось засідання постійної комісії обласної ради

e-mail Друк PDF

16 грудня під головуванням депутата обласної ради Інни Авраменко відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО. У засіданні взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, депутати-члени комісії: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Дмитро Півень, керівники управлінь та відділів ОДА, представники громадських організацій, ЗМІ.

Депутати розгляну питання, які рекомендувались для обговорення під час пленарного засідання дванадцятої сесії обласної ради, яке відбудеться 23 грудня. Серед них проекти рішень дванадцятої сесії: “Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки та продовження її дії на період до 2020 року”; “Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2017 рік”; “Про обласний бюджет на 2017 рік”.

Також депутати обговорили продовження терміну дії трудового контракту з, директором обласного комунального підприємства “Глобинське видавництво “Поліграфсервіс” Середою В.І. Підтримали депутати до обговорення на найближчому пленарному засіданні заяви колеги Олександра Сиченка.

На засіданні депутати обрали Володимира Литвина секретарем постійної комісії.

Більшість питань погодили розглянути під час найближчої сесії.