З Днем святого Миколая!

e-mail Друк PDF

Юних пацієнтів Полтавського обласного санаторію для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату привітав з Днем святого Миколая голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Усі діти отримали цього дня солодкі подарунки, а окремо від голови обласної ради - розвивальні настільні ігри. І звичайно ж побажання міцного здоров'я - найціннішої складовою радості і безтурботності. "Бажаю, щоб новорічні і різдвяні свята ви зустріли разом з вашими родинами і друзями", - сказав, вручаючи подарунки голова обласної ради Олександр Біленький.

- День святого Миколая завжди має бути подарунком для дитини. І солодощі - це наші, традиційні українські гостинці на свято. Головне, щоб вони приносили дітям святковий настрій настрій, віру у дива. А натомість ми отримали дитячі емоції, якими з нами поділились через театральну виставу, через різдвяні пісні, - ділиться враженнями голова обласної ради.

Не оминули цього дня і проблем закладу. "У санаторії саме цього року стали на шлях енергоефективності, почали заміну старих вікон, що суттєво економить використання енергоносіїв", - говорить директор Полтавського обласного санаторію для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату Віктор Бойко.

- Теплозбереження насамперед це не лише технології, а і економне використання. Це стеження за режимом провітрювання, за тим, як ізольовані вікна. Навіть ті вікна, які старої конструкції, значно менше втрачають тепла при мудрій експлуатації. Заощаджуємо, але з розумом - приміщення, де у нас лежать діти опалюються на сто відсотків. Економимо, переважно, на приміщеннях, які не використовуються, - розповідає Віктор Бойко.

"І сам енергоефективність соціальних закладів - напрямок, який з наступного року потрібно розвивати. І перш за все - провести раціональний енергоаудит комунальних закладів, який покаже типові енерговтрати. Після цього можна буде працювати над відповідною програмою модернізації, " - сказав голова обласної ради.