Лохвицька громада успішно реалізувала міжмуніципальний проект «Спільний рейс громад»

e-mail Друк PDF

DSC 0002-min29 грудня у м. Лохвиця підвели підсумки реалізації міжмуніципального проекту «Спільний рейс громад» Харківецької, Безсалівської сільських та Лохвицької міської ради за сприяння відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради. У заході взяли участь народний депутат України Руслан Богдан, керівник проекту «Реформа управління на сході України» Тарас Журавель, голова Лохвицької районної адміністрації Володимир Рязанов, голова Лохвицької ради Анатолій Храпаль, Лохвицький міський голова Віктор Радько.

 

DSC 0060-min«У рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області за підтримки проекту «Реформа управління на сході України» та на умовах співфінансування з місцевих бюджетів придбано новий приміський автобус. Таким чином, територіальні громади Лохвицького району вирішили питання поліпшення транспортної доступності, особливо для пасажирів з числа пільгових категорій», - підкреслила заступник керуючого справами-начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Надія Костіна.

 

DSC 0181-min«Успішна реалізація проекту «Спільний рейс громад», що реалізується відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», учергове демонструє, що міжмуніципальне співробітництво є дієвим та ефективним інструментом муніципальної консолідації в рамах впровдження комплексної реформи місцевого самоврядування в Україні. Цей проект забезпечить якісне транспортне сполучення з населеними пунктами, де проживають понад 15 тис. мешканців. Нові транспортні маршрути сприятимуть більш комфортним умовам проживання у місті Лохвиця, на її околицях та у сільській місцевості, а також забезпечать реалізацію прав громадян на отримання адміністративних, юридичних, соціальних, медичних та інших послуг» – зазначив керівник проекту «Реформа управління на сході України» Тарас Журавель.

DSC 0079-min«Висловлюємо подяку Полтавській обласній раді та відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту за всебічну допомогу та координацію реалізації проектів ММС на Полтавщині. Вже зараз здійснюється реалізація ще одного важливого проекту, який допоможе Решетилівському району у новому році отримати швидкісний інтернет», - підсумував діяльність в Полтавській області голова Центру сприяння розвитку співробітництва територіальних громад В’ячеслава Толкованова.

Проект «Реформа управління на сході України» за підтримки Уряду Німеччини продовжує співпрацю з Полтавською областю у 2017 році.

 

 DSC 0030-minDSC 0052-minDSC 0053-minDSC 0145-minDSC 0179-minDSC 0188-minDSC 0214-minDSC 0218-min