Новини з Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Автозаводський райвиконком – призер спартакіади

Минулого четверга на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому голова районної ради Володимир Коваленко нагородив листами подяки та преміями 14 співробітників, які активно виступали у спортивних змаганнях.

Команда Автозаводського райвиконкому стала кращою серед виконкомів та другою у загальному заліку Спартакіади серед працівників органів місцевого самоврядування та державних установ. Як пояснив голова районного комітету фізкультури і спорту Олександр Чернілін, спартакіада проводилася два дні поспіль по п’яти видах спорту: футболу, волейболу, настільному тенісу, шахам, та шашкам. Серед тих, хто зайняв перше місце він назвав Олексія Перова та Богдану Артюх (обидва настільний теніс), а також футбольну команду Автозаводського райвиконкому, яка у фіналі обіграла команду управління містобудування та архітектури міськвиконкому.

«Супутник» приймає дітей

Комісія у складі представників міськвиконкому, СЕС, пожежної інспекції та інших контрольних органів перевірила підготовку спортивно-оздоровчого комплексу «Супутник» Автозаводської райради до прийому дітей, високо оцінила готовність табору, та підписала відповідний акт. Заїзд дітей І-ої зміни відбудеться 14-го червня. За словами директора табору Геннадія Панова, СОК «Супутник» повністю підготовлений до роботи, завершено комплектування педагогічного колективу та технічного персоналу. У першу зміну табір прийме 93-х дітей, що більше, ніж торік (було 87 дітей). У другу та третю зміну в СОК «Супутник» зазвичай відпочиває значно більше дітей.

Розпочинаючи з 20-го серпня у таборі планують організувати відпочинок для 500 людей похилого віку у чотири тури (по 6 днів кожний). Наразі завершується комплектування І-го та ІІ-го туру. Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих змін відпочили 394 пенсіонера. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі виступив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко.

Запобігти загибелі людей на воді

У четвер, 9-го червня, на апаратній нараді Автозаводського райвиконкому обговорювали заходи, які необхідні для того, щоби запобігти загибелі людей на воді. Якщо на офіційних пляжах району організовані рятувальні пости, які обладнанні необхідним спорядженням, то ситуація в інших місцях відпочинку кременчужан біля води більш складна. Начальник відділу по питанням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Діденко наголосив, що саме у цих місцях відпочиваючи вживають спиртні напої, що може стати причиною втоплення. Попередньо прийнято рішення щодо коректування 18-ти маршрутів патрульно-постової служби, з тим, щоби вони охоплювали місця неорганізованого купання кременчужан.

Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко повідомив, що цього року в районі не було жодного випадку загибелі людей на воді, і акцентував увагу працівників райвиконкому на тому, щоби зробити все можливе аби уникнути трагічних подій по підсумках купального сезону.

Діти війни мають право на пільги

Останнього часу багато пенсіонерів, які належать до категорії дітей війни, звертаються до різних державних органів з питаннями щодо належних їм пільг по оплаті житлово-комунальних послуг. Як повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Автозаводської районної ради Лідія Глоба, згідно із законом України «Про соціальний захист дітей війни» цій категорії громадян передбачена 25% знижка за користування комунальними послугами, яка надається організаціями – постачальниками комунальних послуг у межах норм, встановлених постановою Кабміну від 01.08.1996 року № 879. Пільги надаються за реєстрованим місцем проживання незалежно від того, хто є наймачем, і яка форма власності житла. В той же час зазначена пільга не поширюється на членів сім’ї пільговика. У разі проживання на одній житловій площі двох (і більше) дітей війни їм надається 25% знижка на кожного пільговика.

Віктор Крук