Мисливські господарства області перевірять

e-mail Друк PDF

11 січня у Полтавській облраді відбулася нарада з розгляду питання випадку несанкціонованого відстрілу диких тварин, який наче б то відбувся, на землях природно-заповідного фонду мисливського господарства «Кречет» на території Тростянецької сільської ради Полтавського району.

Вів нараду голова постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій. У активному обговоренні проблеми взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Владислав Мостовенко, Руслан Рогов, Валерій Калюжний, Сергій Жук, Тетяна Микуця, Василь Красюк, представники громадських організацій.

Нагадаємо, що 5 січня у ряді публікацій, які оприлюднені в Інтернеті, зазначалося, що 31-го грудня минулого року на території Полтавського району, неподалік села Тростянець, у заповідній зоні, браконьєри застрелили оленя. Також повідомлялося, що про факт браконьєрства місцеві мешканці, начебто, інформували природоохоронців.

Тоді у ГУ НП у Полтавській області повідомили, що дану інформацію перевіряють. А з 31-го грудня до 4-го січня до поліції звернень щодо подібного правопорушення не надходило.  4-го ж січня до Полтавського районного відділення поліції надійшов лист від Полтавської обласної громадської організації товариства мисливців і рибалок «Кречет», в якому містилася інформація про те, що браконьєри здійснювали у заповідній полювання на благородного оленя. Тоді інформацію зареєстрували у відділенні поліції відповідно до вимог чинного законодавства та почали вживати заходів щодо встановлення всіх обставин та осіб, які могли бути причетними до правопорушення.

Після тривалих обговорень, депутати обласної ради вирішили ініціювати перевірку усіх мисливських господарств на території Полтавської області.