Інформація щодо повторного проведення другого етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату

e-mail Друк PDF

Враховуючи п.2.3.12 Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ,організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням третього пленарного засідання сьомої сесії обласної ради сьомого скликання від 14.06.2016 р. № 132, комісією з конкурсного відбору директора Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату було прийнято рішення про повторне проведення другого етапу конкурсу.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради № 244 від 02.11.2016 р. «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату» повторне засідання конкурсної комісії щодо проведення другого етапу конкурсу – заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору відбудеться 17.01.2017 р. о 11.30 год. в каб. № 422 Полтавської обласної ради (вул. Соборності, 45).