Понад 11 тисяч звернень - результат роботи центрів надання безоплатної первинної правової допомоги

e-mail Друк PDF

На Полтавщині підбили підсумки виконання відповідної програми за минулий рік. І обговорили плани на розширення мережі надання правової допомоги населенню. "Очевидно, що це - затребувана послуга, з огляджу на динаміку звернень, у порівнянні з попереднім періодом," -  говорить директор регіонального центру Олександр Черчатий.

- Найголовніший показник - справи, у яких було досягнуто позитивного результату на користь людини, яка зверталась до центру. За минулий рік цей показник наблизився до 600 справ. Загалом же сьогодні у центрі та 4 його осередках у області працює понад 200 кваліфікованих фахівців, які надають безкоштовну правову допомогу населенню, - говорить Олександр Черчатий.

"У планах наступного року - активніше працювати саме з органами місцевого самоврядування, консультувати юристів місцевих ради, зокрема у земельних питаннях та з проблематики створення ОТГ", - звітують у центрі.

"Обсяг роботи збільшується, тому необхідно залучити до роботи усі доступні ресурси", - звернув увагу зібрання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

- Сьогодні ми тісно співпрацюємо з Міністерством юстиції та його регіональними управліннями у низці цікавих проектів. Зокрема, це "Он-лайн будинок юстиції". Думаю, що залучення фахових юристів Мінюсту допоможе нам у наданні якісної допомоги населенню. Тому потрібно у цьому році створити пілотний проект, у якому наш регіональний центр одним з перших в Україні почне співпрацю з Мінюстом у цій галузі, - наголосив Олександр Біленький.