Відбулося засідання постійної комісії обласної ради

e-mail Друк PDF

25 січня 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку, яке провів голова комісії Ігор Сірик. У роботі взяли участь перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, секретар комісії Валерій Чечель, депутати-члени комісії: Андрій Пісоцький, Наталія Макаруша, Микола Первак, Руслан Рогов, депутат Зіньківської районної ради Володимир Кулібаба, Зіньківський міський голова Сергій Максименко, перший заступник Миргородського міського голови Сергій Швайка, керівники управлінь, представники  комунальних підприємств, громадських організацій, ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, депутати затвердили та рекомендували до розгляду на черговій сесії обласної ради питання про затвердження цільової регіональної програми «Власний дім» на 2017-2021 роки; про передачу обладнання, встановленого у котельні в  Миргород Полтавської області по провулку Спартаківський,8 (перша черга, друга черга) в господарське відання, включаючи вартість до розміру статутного капіталу ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго».

Комісія взяла до відома інформацію щодо питання про хід виконання обласної Програми  «Питна  вода Полтавщини» на 2011-2020 роки; про стан виконання будівельних робіт на об’єктах, замовником будівництва яких у 2016 році є управління капітального будівництва Полтавської обласної державної адміністрації; реалізація енергоефективного проекту на базі КП  «Полтаватеплоенерго» компанією ЕЗМ Group s.r.o. (Чехія); про технічний стан системи водовідведення м. Полтава та інші питання.

Також депутати розглянули питання про надання фінансової допомоги ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» у розмірі 18 млн.грн. за рахунок коштів обласного бюджету. Депутати звернулись з проханням до керівництва ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»  надати детальну інформацію щодо розподілення та використання 18 млн. грн. на наступне засідання постійної  комісії.

Питання «про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Полтава ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» та КП ПОР «Полтававодоканал» депутати вирішили розглянути на наступному засіданні постійної комісії.

Обговоривши питання «про визнання будинку який знаходиться в м.Зіньків, вул. Воздвиженська, 103 як аварійний  та забезпечення жителів цього будинку тимчасовим житлом», члени постійної комісії запропонували депутату Полтавської обласної ради Миколі Перваку підготовити депутатський запит.

Потому депутати внесли два додаткових питання та рекомендували їх до розгляду на  тринадцяту сесію обласної ради сьомого скликання.