До питань охорони здоров'я

e-mail Друк PDF

25 січня 2017 року під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати-члени комісії: Лариса Сухопар, Марина Рябокінь, Олександр Гаркавенко, Мирослава Василенко, Гадяцький міський голова Володимир Нестеренко, заступник голови Зінківської районної ради Сергій Загорулько, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів охорони здоров'я та соціального захисту, представники громадськості, ЗМІ.

У порядку контролю депутати заслухали та взяли до відома інформацію директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака про формування госпітальних округів на території Полтавської області

Відповідно до порядку денного, комісія розглянула звіти про роботу керівників закладів охорони здоров'я та соціального захисту, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад області.  За результатами голосування, термін дії трудових контрактів рекомендовано продовжити з Павлом Грінченком (директор Хорольського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів), Сергієм Мержею (директор Високо – Тополянського психоневрологічного інтернату) - на 3 роки, Антоном Смагіним (головний лікар Лубенського обласного наркологічного диспансеру), Ларисою Уграновською (головний лікар Опішнянської туберкульозної обласної лікарні) - на 5 років.

Члени комісії підтримали питання про укладання трудових контрактів з Нужновою Оленою Іванівною на посаду головного лікаря Кременчуцького обласного шкірно-венерологічного диспансеру строком на 5 років та Зінченком Юрієм Миколайовичем на посаду директора Новосанжарського дитячого будинку-інтернату, строком на 3 роки як такими, що пройшли конкурсний відбір.

Також депутати розглянули і  підтримали питання про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки; про обрання депутата обласної ради Сиченка О.В. до складу постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Насамкінець комісія обговорила та затвердила план роботи постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на 2017 рік.