Розглянули актуальні питання

e-mail Друк PDF

30 січня 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно–енергетичного комплексу та використання надр, яке провів заступник голови постійної комісії Олег Діденко. У роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Евгеній Холод, секретар комісії Володимир Барчук, депутати-члени комісії: Анатолій Власенко, Олександр Ківшик, Анатолій Попельнюх, Володимир Савченко, Дмитро Спатар, депутати обласної ради: Ігор Горжій, Валерій Прядко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники профільних підприємств галузі, представники громадськості, ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, депутати розглянули питання про повторний розгляд звернень Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону чотирьох спеціальних дозволів  на користування надрами Полтавщини для товариств с обмеженою відповідальністю: «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ», «Астрогаз», «Астроінвест-Енерджі» та «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ». Цим підприємствам було відмовлено у погодженні отримання дозволів. Депутати підтримали рішення попередньої комісії.

Також члени комісії розглянули питання «Про утворення цільового фонду у спеціальному фонді обласного бюджету Полтавської області» та проголосували за перенесення даного питання на найближче засідання комісії з питань паливно–енергетичного комплексу та використання надр. Депутати рекомендували направити проект положення цільового фонду у Департамент фінансів облдержадміністрації та в юридичні відділи облради і облдержадміністрації для погодження.

Потому постійна комісія взяла до відома інформацію про звернення Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації.

Насамкінець депутати розглянули два звернення від представників громадських організацій.