Полтавщина допомагає Авдіївці

e-mail Друк PDF

Ситуація під Авдіївкою залишається тяжкою. Сьогодні зранку, за повідомленням голови Донецької ОВЦА Павла Жебрівського, терористи вогнем з "Градів" частково зруйнували 20 житлових будинків.

- Тому сьогодні величезна потреба у будівельних матеріалів для відновлення житла: скло, шифер, дерево, плівка, лінолеум. Необхідні також медикаменти для польового шпиталю. Гостра потреба також у пальному для генераторів - це "зимовий" дизель і 95 бензин, - повідомив телефоном Павло Жебрівський, який зараз знаходиться у Авдіївці.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький терміново зв'язався з очільником Донецької адміністрації з пропозицією допомоги.

- Вже сьогодні виділяю кошти на допомогу Авдіївці будівельними матеріалами. Також терміново придбаємо електроліхтарі для родин, які залишились без світла. Плануємо також забезпечити півтори сотні літрів пального для генераторів. Окремо домовились з керівником КП "Полтавафарм" Валерієм Прядком щодо чергової партії медикаментів для наших захисників у польовому шпиталі. Закликаю депутатів Полтавської обласної ради сконсолідувати зусилля для допомоги Авдіївці, нашим захисникам. Свої пропозиції допомоги можна залишати у координаційному центрі, який діє у обласній раді за телефоном 099 414 16 26 Євгенія, - закликав голова Полтавської обласної ради.