1 тонна пального — лише за добу

e-mail Друк PDF

Це лише частина чималого вантажу, який за добу вдалося зібрати зусиллями громади області у допомозі постраждалим територіям Сходу України. Харчі, консервація, теплий одяг, гігієнічні засоби — за добу акції, яку зініціював голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, полтавці постійно зносили до передпокою залу засідань обласної ради речі. “Надзвичайно важливо — у акції взяли активну участь громади області”, - зазначає голова обласної ради Олександр Біленький.

- Ми об'єднали зусилля у допомозі Сходу України. Окрема подяка — підприємству “Автотранс”, від якого надійшла майже 1 тонна пального.голові Гадяцької РДА Олексію Матюшенку, голові районної ради Володимиру Нікітенку за допомогу. Також дякую Кобеляцькому, Великобагачанському району за активну участь. Сьогодні ми радимось з волонтерами щоб допомога відправилась туди, де вона найпотрібніша. Один із напрямків — Авдіївка, яка найбільше постраждала за останні дні. Вантаж і для цивільного населення, і для наших захисників. Найближчого часу відправимо вантаж до зони АТО. Дякую співорганізаторам роботи, які активно працювали на пунктах прийому допомоги Олексію Сердюкову, Альоні Гончарнеко і Вадиму Ямщикову, - подякував Олександр Біленький.

Акція по допомозі постраждалим від війни територіям продовжиться до 4 лютого включно. “Та це не значить, що ми згортаємо програми допомоги Сходу України. Вони працювали і будуть працювати далі,” - запевнив голова обласної ради.