Швидка допомога наддніпрянцям стане дієвішою

e-mail Друк PDF

17 червня у м. Кременчуці з нагоди Дня медичного працівника відбулися урочистості, під час яких лікарів, середній та молодший медперсонал, ветеранів, представників лікувально-профілактичних закладів, профспілкових органів та громадськості привітали зі святом і подякували за високий гуманізм й щоденну саможертовну працю перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, міський голова Олег Бабаєв, керівники медичної галузі.

Володимир Онищенко, зокрема, наголосив, що охорона здоров’я була, є і залишатиметься головним пріоритетом у діяльності обласної ради, що

підтверджується її вагомим бюджетним фінансуванням. Постійна підтримка з обласного бюджету і надалі надаватиметься дислокованим у місті медичним закладам, майно яких є спільною власністю територіальних громад області, та у межах повноважень – іншим лікувальним установам.

На зібранні кращих із кращих за професією було заохочено відзнаками обласної та міської рад, а всі наддніпрянці, в особі міської станції швидкої допомоги, за особистого сприяння мера міста отримали неоціненний дарунок – найсучасніший і перший такого рівня оснащення реанімаційний автомобіль.