У Полтаві вшанували воїнів

e-mail Друк PDF

14 лютого 2017 року відбувся урочистий прийом керівництвом облдержадміністрації та обласної ради представників обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький нагородили почесними грамотами і нагрудними знаками  активістів обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану та відзнаками УСВА учасників бойових дій в Афганістані.

На початку зустрічі вшанували пам'ять героїв-воїнів, які віддали своє життя, хвилиною мовчання.

Під час прийому оприлюднили інформацію щодо соціального захисту ветеранів та учасників бойових дій. Так, станом на 1 лютого 2017 року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають права на пільги перебуває тисяча інвалідів війни, понад 3 тисячі учасників бойових дій,  337 членів сімей загиблих.

– До нас постійно звертаються люди, що стоять на обліку в Полтавській області і ми разом з профільним Департаментом готові допомагаємо і готові й надалі надавати допомогу, – зазначив Андрій Пісоцький.

Також обговорили тему  медичного забезпечення   ветеранів та учасників бойових дій, забезпечення санаторно-курортними путівками для оздоровлення, надання пільг на оплату житлово-комунальних послу.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод  подякував учасникам бойових дій.

– Дякую за вашу мужність свідків і учасників тих подій. Для мене особисто це трагедія – два моїх побратими по зводу і мій друг були направлені до Афганістану і не повернулися. Тому обласна рада не тільки виділяє кошти на допомогу і соціальні програми, перш за все, ми хочемо вшанувати пам'ять і надати належну турботу ветеранам, – запевнив перший заступник голови обласної ради.