Проблеми "рукавички": хто допоможе Чутівській музичній школі

e-mail Друк PDF

Чутівська музична школа, у якій навчається понад півтори сотні учнів, перебивається з усім своїм господарством у невеликій хатині  у центрі селища, загальною площею...180 квадратних метрів. "Така ситуація склалась давно. Більше року ми намагаємось розв'язати проблему. Тим більше, що вихід із ситуації очевидний і знаходиться по сусідству," - говорить голова Чутівської районної ради Володимир Філенко.

- Разом з вами щойно побували у приміщенні колишнього районного МРЕО. Воно сьогодні стоїть пусткою і могло б з успіхом прийняти у себе дітей. Ми писали до Фонду державного майна, розглядаємо різні способи отримати приміщення у власність громади - і поки що безрезультатно. А тим часом у нас порушення норм - на квадратурі приміщення, де може навчатись одна дитина, їх навчається 4, - говорить голова районної ради.

 

Колишнє приміщення районного МРЕО - простора цегляна, нова споруда - одразу через паркан від школи. Та незважаючи на це керівництво школи змушене винаймати приміщення для навчання дітей у сусідніх будинках. З цією проблемою познайомився голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, під час свого візиту до Чутівського району.

- Думаю, що уже в безпосередньому діалозі з керівником обласного управління поліції Олегом Бехом, нам вдасться вирішити цю проблему. Зустріч з ними проведу у самий короткий термін. Це ще й і питання раціонального використання майна громади - без утримання добротна будівля може розвалитись, і тоді її не отримає ніхто - ні поліція, ні діти. А так, на умовах частково оренди цілком можна вирішити проблему, - вважає Олександр Біленький.