Новини з Автозаводського району

e-mail Друк PDF

Відбулося урочисте відкриття «Супутника»

Минулої п’ятниці, 17 червня, відбулося урочисте відкриття спортивно-оздоровчого комплексу Автозаводської райради «Супутник». Дітей вітали заступник міського голови Віталій Малецький, заступник голови Автозаводської райради Віталій Добрунов, начальник управління по справам сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому Ольга Усанова, депутати міської та Автозаводської районної ради.

 

Почесні гості ознайомилися з умовами проживання дітей та відмітили значну роботу, проведену Автозаводським райвиконкомом та адміністрацією «Супутнику» по підготовці табору до нового сезону відпочинку. Діти демонстрували свої спортивні навички, згуртованість загонів та співали.

Як повідомив директор табору Геннадій Панов, у першу зміну СОК «Супутник» прийняв 101 дитину. Минулого року у першу зміну тут відпочивало 87 дітей. Цього року вперше у таборі почали відпочивати юні спортсмени із міської школи греко-римської боротьби. 10 путівок для них придбав депутат міської ради Олег Сазонов.

У «Супутнику» кременчуцька дітвора має нагоду гарно відпочити та оздоровитися на лоні природи під наглядом досвідчених педагогів-професіоналів, та залишити яскраві спогади про цей відпочинок на все життя.

Нагадаємо, що з 20-го серпня у таборі планується організувати відпочинок для людей похилого віку. Близько 500 ветеранів матимуть можливість відпочити на берегу Псла у чотири тури по 6 днів кожний. Торік у «Супутнику» після закінчення дитячих змін відпочили 394 пенсіонера. Ініціатором оздоровлення кременчуцьких ветеранів у районному дитячому таборі є голова Автозаводської райради Володимир Коваленко.

Сесія Автозаводської райради

Чергова VІ сесія Автозаводської районної ради м. Кременчука відбудеться 30 червня в 14.00. Відповідне рішення прийняла колегія районної ради минулої середи. На сесії депутати заслухають звіт про роботу організаційного відділу райвиконкому з населенням за місцем проживання, уточнять показники районного бюджету на 2011 рік, та розглянуть низьку земельних питань. Серед них: передача у власність та в оренду земельних ділянок для будівництва і обслуговування індивідуальних жилих будинків, гаражів та ведення садівництва; надання дозволів 18 громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва гаражів біля гаражного кооперативу «Квартал 278» та в інших місцях; відмова у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво гаражів в районі житлового будинку №16 кварталу 304. Всього на розгляд депутатів Автозаводської районної ради виноситься 17 питань. У період з 20 по 23 червня ці питання обговорять на засіданнях постійних депутатських комісій.

Віктор Крук