Обговорили екологічні питання

e-mail Друк PDF

IMG 684522 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонально природокористування, яке провів голова постійної комісії Ігор Горжій. У роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Евгеній Холод, заступник голови комісії Сергій Жук, секретар комісії Василь Хоменко,  депутати – члени комісії: Анатолій Кибко,  Віктор Мартиненко, Вячеслав Мінязев, Тетяна Микуця, депутат обласної ради Іван Близнюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голова  екологічної ради Полтавщини Юрій Голік, голови районних, сільських рад, голова міської ради,керівники управлінь та підприємств, представники громадськості, ЗМІ.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули проект регіональної цільової Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017-2021 роки та рекомендували це питання на розгляд найближчої сесії обласної ради.

Також взяли до відома інформацію Головного управління Національної поліції в Полтавській області щодо перевірки законності використання води ТОВ ”Полтавасад – 3” для поливу садів і городів на території Заворсклянської сільської ради Полтавського району.

Потому комісія взяла до відома і не підтримала звернення Семенівської громадської організації ”Сільський дозор” щодо вжиття заходів з розчищення забрудненого ставка в с. Семенівка Великобагачанського району.

Депутати розглянули звернення ДП ”Український геологічний нуково-виробничий центр” (ДП ”Укрнаукагеоцентр”) щодо внесення змін до обласної Програми ”Питна вода Полтавщини” на 2011-2020 роки у частині виділення коштів на здійснення робіт з моніторингу грунтових вод (шахтні колодязі) населених пунктів області.

IMG 6850

 

IMG 6848

IMG 6853

 

IMG 6871

IMG 6874