Обговорили проблеми агрокомплексу

e-mail Друк PDF

IMG 0608-min1 березня 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, яке провів голова постійної комісії Валерій Капленко. У роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгені Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови комісії Володимир Куцовол, секретар комісії Ніна Мацько, депутати – члени комісії: Микола Андрієнко, Володимир Бобиль, Микола Жук, Олександр Коросташов, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, начальники управлінь, керівники закладів, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, голова Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Світлана Янко, представники громадськості, ЗМІ.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання про роз’яснення здійснення сплати податків та відрахувань до державних фондів сільськогосподарськими підприємствами області за підсумками прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 року щодо збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривен. Заслухавши начальників управлінь, комісія вирішила підготувати звернення до центрального органу виконавчої влади щодо внесення змін в законодавство України стосовно врахування сезонності робіт на підприємствах агропромислової галузі та щодо питання розрахунку стажу при неповному робочому дні.

Потім депутати заслухали інформацію про забезпечення податкового адміністрування плати за використання безпідставно набутих земельних ділянок, яку надав голова постійної комісії Валерій Капленко. Представник ДФС України в Полтавській області Юрій Авдеєнко надав роз’яснення піднятого питання. По цьому питанню надали пропозицію: провести розширене засідання постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин із запрошенням голови облдержадміністрації, голови облради, представників ДФС України в Полтавській області, представників пенсійного фонду Украйни в Полтавській області, головного управління Держгеокадастру в Полтавській області і обговорити питання: про адміністрування сплати податку за землю; про оббіг земель сільськогосподарського призначення.

Потому комісія заслухала звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів Украйни щодо продажу земель сільськогосподарського призначення, підготовлене депутатами постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин та головою депутатської фракції Валерієм Прядком. Члени комісії підтримали проект звернення та запропонувала внести його на розгляд чергової сесії обласної ради.

Депутати розглянули питання про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка знаходиться у постійному користуванні Дитячого оздоровчого центру санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради та рекомендували це питання на розгляд найближчої сесії обласної ради.

Також комісія взяла до відома інформацію про хід виконання рішення 31 сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 2 жовтня 2015 року «Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні спеціалізованої школи-інтернату №2 I - III ступенів імені Н.К.Крупської Полтавської обласної ради» та про стан індивідуального житлового будівництва на селі за підсумками виконання цільової регіональної Програми «Власний дім» на 2012-2016 роки.

Депутати підтримали виділення коштів з обласного бюджету за програмою розвитку та підтримки агропромислового комплексу Полтавщини.

IMG 0614-min

IMG 0615-min

IMG 0618-min

IMG 0620-min

IMG 0623-min

IMG 0625-min

IMG 0632-min

IMG 0633-min

IMG 0636-min