Виїзне засідання постійної комісії

e-mail Друк PDF

IMG 70572 березня 2017 року відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. У засіданні, яке провів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови комісії Валерій Прядко, секретар комісії Валентина Крутько, депутати-члени комісії: Олександр Путря, депутати обласної ради: Микола Первак, Людмила Овчаренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації , ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, комісія розглянула питання, які внесені до порядку денного пленарного засідання чотирнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

IMG 7059Першим депутати розглянули питання про внесення змін до програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки та з врахуванням пропозиції депутата обласної ради Людмили Овчаренко вирішили внести проект рішення в новій редакції.

Наступним комісія розглянула та підтримала питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік і 2017 рік в частині галузі освіти і культури.

Депутати підтримали питання щодо внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені С.А. Ковпака.

Також депутати розглянули питання про увічнення пам'яті поборників державної незалежності України – учасників подій Української революції 1917-1921 років та внесла рекомендацію: підтримати запропонований проект рішення із врахуванням зауважень висловлених у висновку виконавчого апарату Полтавської обласної ради.

IMG 7082Потому комісія рекомендувала на розгляд пленарного засідання чотирнадцятої сесії обласної ради питання про погодження кандидатури для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Постійна комісія погодила капітальні видатки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.