Обговорили екологічні питання

e-mail Друк PDF

главная-min30 березня 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонально природокористування, яке провів голова постійної комісії Ігор Горжій. У роботі взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови комісії Сергій Жук, секретар комісії Василь Хоменко,  депутати – члени комісії: Анатолій Кибка, Василь Красюк,  Віктор Мартиненко, Вячеслав Мінязев, Тетяна Микуця, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ігор Піддубний, заступник прокурора Полтавської області Олександр Савенко, начальник Державної екологічної інспекції у Полтавській області Вадим Осипенко, голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, голови громадських організацій, голова Білецьківської сільської ради Анна Самойлюк, керівники управлінь та підприємств, представники громадськості, журналісти.

На початку комісії сформували порядок денний засідання постійної комісії, виключивши з нього питання «Про інформацію щодо утримання протиповіневої дамби Троянівського водосховища Диканського району на балансі регіонального ландшафтного парку «Диканський» було знято з порядку денного головою комісії, так як доповідач (директор регіонального ландшафтного парку «Диканський») був відсутній на постійній комісії обласної ради з питань екології та раціонально природокористування.

Відповідно до порядку денного депутати взяли до відома інформацію Білецьківського сільського голови Анни Самойлюк і не підтримали звернення Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області щодо внесення Білецьківської сільської ради до засновників Регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні».

Комісія розглянула і підтримала проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради третього скликання «Про організацію регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» та затвердження проекту його створення від 12 липня 2001 року». Начальник відділу екологічної безпеки Кременчуцької міської ради Олексій Федюн вніс пропозицію Кресенчуцької міської ради Полтавської області щодо змін до проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради третього скликання «Про організацію регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» та затвердження проекту його створення від 12 липня 2001 року». Депутати утримались.

Інформацію про стан мисливських господарств (підприємств) області усіх форм власності та перевірку їхньої діяльності в 2017 році депутати взяли до відома.

Потім розглянули питання про аналіз динаміки зміни чисельності основних видів мисливських тварин в мисливських угіддях Полтавської обласної громадської організації МРТ «Кречет» за період 2011-2016 роки і взяли до відома дану інформацію.

Також розглянули питання про стан виконання заходів регіональної цільової Програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро в Полтавській області на період до 2021 року.

Комісія взяла до відома інформацію Головного управління Національної поліції в Полтавській області щодо перевірки законності використання води ТОВ «Полтавасад – 3» для поливу садів і городів на території Заворсклянської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

IMG 1620-min

IMG 1624-min

IMG 1627-min

IMG 1629-min

IMG 1634-min