Конституція – дороговказ модернізації держави

e-mail Друк PDF

23 червня у Полтаві відбулися обласні урочистості з нагоди 15-ї річниці Конституції України та Дня державної служби, із чим присутніх привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та голова обласної ради Іван Момот.

Зокрема, керівник вищого представницького органу краю від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто побажав усіляких гараздів колегам по служінню людям та впровадженню в життя норм Основного Закону –  майже 9-ти тисячному загону держслужбовців області.

“Бути потрібним країні, рідному краю – висока і відповідальна місія кожного державного службовця!”,- наголосив Іван Момот.

Також, констатовано, що діюча Конституція України – це водночас і своєрідний дороговказ для подальшої модернізації нашої держави, яка уможливить покращення життя людей, зробить нашу країну сильнішою.

У цьому контексті, за ініціативою Президента України Віктора Януковича, у державі поглиблюється конституційний процес, триває робота над Концепцією створення та функціонування Конституційної асамблеї.

А це – додаткова перспектива докладання знань і умінь фахівців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, активної підтримки громадськості в ім’я побудови громадянського суспільства на засадах регіональної політики, що має за мету благополуччя і процвітання жителів сіл, селищ, міст, районів і регіонів України та Полтавщини зокрема.

Довідково: День державної служби, як професійне свято, установлено Указом Президента України у 2003-му році і відзначається щорічно 23 червня – у День державної служби Організації Об'єднаних Націй.