Людина, про яку говорять діла

e-mail Друк PDF

На 82-році закінчився життєвий шлях видатної людини, активного громадського діяча, господарника, депутата Полтавської обласної ради ІІІ скликання Безкоровайного Михайла Олексійовича.

Його життя — подвиг трударя.

Народився 25 жовтня 1935 року в селі Попівка Хорольського району Полтавської області. Після навчання у школі і служби у армії, закінчив у 1962 Полтавський сільськогосподарський інститут.

З 1965 по 1978 – партійна робота.

У 1978 році був призначений керівником Лубенського хімфармзаводу. За його керівництва до 2000 року підприємство стало окрасою галузі, вийшло на європейський рівень виробництва.

За звитяжну громадську діяльність неодноразово обирався депутатом Лубенської міської ради.

З 1998 по 2002 рік громада області довірила Михайлу Олексійовичу відстоювати її інтереси у найвищому представницькому органі — Полтавській обласній раді.

За віддану працю на благо громади неодноразово нагороджувався республіканськими відзнаками, серед яких — Орденами Слави ІІІ ступеню (1956), Знак пошани (1976).

У пам'яті рідних і близьких, колег і соратників Михало Безкоровайний залишиться Людиною з великої літери, мудрим наставником і відданим другом.

Голова Полтавської обласної ради VII скликання Олександр Біленький, перший заступник голови Полтавської обласної ради VII скликання Євгеній Холод, заступник голови Полтавської обласної ради VII скликання Анатолій Ханко, голова Полтавської обласної ради ІІІ скликання Олександр Полієвець, заступник голови Полтавської обласної ради ІІІ скликання Іван Панасенко висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Михайла Олексійовича з приводу тяжкої втрати.

Прощання з Михайлом Безкоровайним відбудеться 12 квітня, о 10:20 на території Храму Усіх Святих міського цвинтаря.