Перші результати - і нові завдання

e-mail Друк PDF

Майданчик зі штучним покриттям на подвір'ї Машівської загальноосвітньої школи - зайве підтвердження популярності спорту у області. "За десять років існування він стояв порожнім хіба вночі" - розповідають місцеві мешканці. Районні змагання, уроки фізкультури і просто тренування місцевих любителів футболу - поле стало центром спортивного дозвілля практичного усіх довколишніх сіл. Та з часом покриття на полі зносилось.

- Сьогодні ми постали перед проблемою - майданчик є, але зі зношеним полем. Але від того увага спортсменів не зменшується. І ми постали перед проблемою - потрібно відновити покриття. За цим і звертаємось до депутатів обласної ради з проханням допомогти, - говорить директор Машівської ЗОШ Зоя Гальченко.

Спортивне поле Машівської школи - перший обєкт, який відвідав під час своєї робочої поїздки до Машівського району голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом з колегою-депутатом обласної ради Іваном Сидоренком. "У області повним ходом реалізується програма будівництва майданчиків зі штучним покриттям. Та це зовсім не означає, що за будівництвом нових об'єктів ми випустимо із  уваги забезпечення вже існуючих", - говорить голова обласної ради/

- За минулий рік ми збудували 10 майданчиків. План на цей рік - 20 об'єктів. Та я не буду ділити будівництво майданчиків і підтримку вже існуючих на різні категорії. Це комплексні заходи одного напрямку. Переконаний, що машівська громада цілком може претендувати на отримання нового покриття для вже існуючого об'єкту. Тим більше - ми бачимо, що десять років поле користується підвищеною увагою серед спортсменів. А підтримка спорту - це головна мета, яку ми переслідуємо у виконанні програми, - зазначив Олександр Біленький.