Територіальна організація політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" ініціює процедуру відкликання депутатів місцевих рад

e-mail Друк PDF

2Про це під час прес-конференції журналістам заявили голова територіальної організації партії Андрій Пісоцький і керівник секретаріату політичної сили Олександр Сазонов. Причиною рішення стало небажання депутатів відповідної фракції у Полтавській міській раді визнати відповідальність за скандальне рішення "Газетного ряду", яке призвело до соціального загострення у місті.
- Кілька годин тому відбулося засідання обласної організації політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Підбиваючи його підсумки, можу констатувати - депутати фракції БПП у міській раді відсторонились від вирішення проблеми. Я не можу зрозуміти амбіцій, які стали причиною кровопролиття. Упродовж засідання я намагався донести депутатам, що кожен з нас має нести перш за все політичну відповідальність за свої рішення. Найчисленніша фракція у міськраді, Президентська сила - це величезна відповідальність. Тому вимушений оголосити про ініціювання процедури відкликання депутатів обласної організації БПП, рішення яких тим чи іншим чином стали причиною соціального загострення, - наголосив Андрій Пісоцький.


Рішення центрального організації парті та її територіально організації стосується депутатів фракції БПП у міській раді та депутата Полтавської обласної ради Ірини Степаненко. "Взагалі ініціатива відкликання депутатів показує, що президентська команда не миритиметься з жодними компроментуючими діями своїх представників," - вважає керівник секретаріату обласної організації політичної партії "Блок петра Порошенка "Солідарність" Олександр Сазонов.
1- Ми першими за увесь час існування представницьких органів використовуємо такий жорсткий механізм, як відкликання депутатів. На місцевих виборах люди довірились нам - і ця довіра змушує до суворої партійної дисципліни. Тому вважаю рішення обласної організації виваженим і адекватним у ситуації, що склалася, - зазначив Олександр Сазонов.
Підтримуючи рішення обласної організації БПП, голова Полтавської обласної ради, у свою чергу, запропонував дієвий механізм вирішення соціального спору.
- На мою думку ситуація має сприяти імплементації Закону "Про всеукраїнський та місцеві референдуми. Таким чином саме громада висловить думку з приводу проблеми, яка має такий соціальний резонанс. Цей аргумент вже ніхто не проігнорує. А з приводу відкликання депутатів БПП мою думку знають всі. Фракція політсили Президента - це не ТОВ "БПП". Кожен з нам повинен нести відповідальність за свої рішення. Якщо депутат цього не розуміє - він не гідний мандату," - сказав голова обласної ради.