Засідання постійної комісії

e-mail Друк PDF

главная opt19 квітня 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку, яке провів голова комісії Ігор Сірик. У роботі взяли участь перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод, заступник голови комісії Сергій Гамза, секретар комісії Валерій Чечель, депутати-члени комісії: Андрій Пісоцький, Наталія Макаруша, Микола Первак, Руслан Рогов, Микола Горб, Валентин Несен, депутат Полтавської міської ради Денис Поліщук, начальники управлінь, керівники підприємств, представники громадськості, ЗМІ.
Відповідно до порядку денного депутати рекомендували до розгляду на черговій сесії обласної ради Комплексну програму поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки та Порядок функціонування та припинення експлуатації полігонів і звалищ ТПВ на території Полтавської області .


Також комісія рекомендувала до розгляду на черговій сесії обласної ради питання про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки у 2017 році.
Депутати розглянули презентації інвестиційних програм підприємств обласної комунальної власності ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» та ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго», з метою залучення коштів обласного бюджету на модернізацію та оптимізацію підприємств, в тому числі абонентських служб.
Комісія розглянула звернення депутата обласної ради Первака М.М. стосовно відключень ПАТ «Полтавагаз» від газопостачання багатоквартирних будинків у місті Полтаві та висунула свої пропозиції.
Депутати продовжили термін дії контрактів на три роки начальнику комунального підприємства «Лубенське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» Тютюннику С.В. та начальнику комунального підприємства «Кременчуцьке міжміське бюро технічної інвентаризації Полтавської обласної ради» Ткаченку Ю.І.

IMG 2056 opt

IMG 2057 opt

IMG 2062 opt