Обговорили питання агрокомплексу

e-mail Друк PDF

головна opt19 квітня 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, яке провів голова постійної комісії Валерій Капленко. У роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови комісії Володимир Куцовол, депутати – члени комісії: Володимир Бобиль, Олександр Коросташов, Віктор Скочко, Володимир Цибенко, начальники управлінь, представники громадськості, ЗМІ.
Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідності до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по сільськогосподарському виробничому кооперативу «Батьківщина» Котелевського району Полтавської області; про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідності до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по комунальному підприємству «Світоч» Зіньківського району Полтавської області; про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо проведення земельних торгів та рекомендували дані питання на розгляд чергової сесії обласної ради.
Також депутати взяли до відома інформацію про стан продажу на земельних торгах прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території області.


Потому комісія доручила Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації підготувати проект змін до програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року і на наступному засіданні комісії з питань аграрної політики та земельних відносин його розглянути.
Депутати розглянули звернення Голови облдержадміністрації щодо виділення земельної ділянки за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, площею 2,9186 га для реалізації «Концептуального проекту відкритого громадського простору «Територія майдану» у м. Полтава». За підсумками розгляду депутати звернулися до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області щодо роз’яснення процедури передачі даної земельної ділянки.

IMG 2067 opt

IMG 2082 opt

IMG 2084 opt

IMG 2086 opt