До питань екології та раціонального природокористування

e-mail Друк PDF

25 квітня 2017 року відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонально природокористування, яке провів голова постійної комісії Ігор Горжій. У роботі взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови комісії Сергій Жук, депутати – члени комісії: Анатолій Кибка, Василь Красюк, Віктор Мартиненко, Вячеслав Мінязев, Тетяна Микуця, депутати обласної ради: Руслан Ляшко, Олег Діденко, Василь Стасовський, Валерій Калюжний, Володимир Савченко, Іван Сидоренко, Віктор Скочко, керівники департаментів ОДА, начальники управлінь і підприємств, представники громадськості, журналісти.

На початку комісії сформували порядок денний засідання постійної комісії, включивши до нього три проекти рішення обласної ради: «Про внесення змін до рішення Полтавської обласної ради від 31 січня 2017 року №355 «Про фінансування закупівлі спецтехніки за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2017 році»»; «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 06.03.2017 № 406 «Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році»»; «Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році». Ці проекти рішеннь комісія розглянула та рекомендувала винести на розгляд чергової сесії обласної ради.

Депутати взяли до відома інформацію про звернення Народної Ради міста Полтави щодо передачі в користування ставка обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О. Мальцева; про дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Агрофірма ім. Довженка» при здійсненні господарської діяльності виробничим підрозділом «Шишацький комбікормовий завод»; про стан мисливських господарств (підприємств) області усіх форм власності та перевірку їхньої діяльності в 2017 році; про звернення депутата обласної ради Ківшика О.П. щодо включення до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році витрат на виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизу проекту реконструкції шлюза-регулятора №4 на річці Хорол у Глобинському районі Полтавської області; про звернення Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо придбання спеціалізованої техніки за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища; про звернення Білицької селищної ради Кобеляцького району Полтавської області щодо виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у Полтавській області на реконструкцію КНС №2 в смт. Білики Кобеляцького району Полтавської області.

Також комісія розглянула проект рішення обласної ради «Про затвердження Порядку функціонування та припинення експлуатації полігонів і звалищ ТПВ на території Полтавської області» та проект рішення обласної ради «Про затвердження Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на період 2017− 2021 роки», які рекомендувала винести на розгляд наступної сесії обласної ради.

Потому депутати внесли ще одне додаткове питання та розглянули його.