Засідання постійної комісії обласної ради з питань з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій

e-mail Друк PDF

25 квітня 2017 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У засіданні, яке провів голова комісії Геннадій Коваленко, взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, секретар комісії Валерій Калюжний, депутати-члени комісії: Віталій Кабачок та Михайло Бугрій, депутати обласної ради: Людмила Овчаренко, Руслан Рогов, Володимир Савченко, народний депутат України Роман Семенуха, керівники структурних підрозділів обласної держадміністрації, начальники управлінь, представники громадських організацій, журналісти.

Відповідно до порядку денного, члени комісії розглянули питання про поліцейську комісію Головного управління Національної поліції у Полтавській області та рекомендували Полтавській обласній раді включити до складу у поліцейську комісію Головного управління Національної поліції у Полтавській області Геннадія Коваленка та Юрія Тимоху.

Потому депутати підтримали звернення завідувача філіалу Національного військово-патріотичного музею України – Музею важкої бомбардувальної авіації Дейнеги В.Г. про виділення коштів для вшанування пам’яті воїнів-земляків, які загинули при проведенні антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях та звернення начальника Божковської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№16) Гежі Валерія Івановича щодо фінансової підтримки закладу.

Комісія погодила кандидатури для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради нагрудним знаком «За вірність народу України».

Також комісія внесла до порядку денного засідання два додаткових питання. Погодили кандидатуру Малиша Г.М. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України. Депутати взяли до відома звернення Рунівщинського сільського голови Сухаренка В.Я. щодо перешкоджання виборчому процесу, порушення законодавства членами Рунівщинської сільської виборчої комісії і не оголошення результатів місцевих виборів 2015 року. Члени комісії вирішили направити матеріали по даному зверненню на розгляд до Національного антикорупційного бюро України.