Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів у Полтавському районі

e-mail Друк PDF

gYf.dsc 0099.inettools.net.resize.image

У селі Головач Полтавського району відбувся чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. Організатор спортивних змагань – Полтавський обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Полтавський ОЦ ФЗН "Спорт для всіх", Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Чемпіонат пройшов на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк”.
Команди змагались у трьох вікових групах: до 35 років, від 35 до 45 років та старші 45 років. Кожен учасник мав пройти 25 контрольних пунктів за 120 хвилин.
Першість у чемпіонаті зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів здобула команда Полтавського району. Друге місце посіла команда Машівського району, третє – Зіньківського.
“Хочу подякувати кожному з вас, за те, що ви віднайшли можливість прийняти участь у перших обласних змаганнях серед депутатів рад усіх рівнів зі спортивного орієнтування. Велика подяка депутатам обласної ради: Анатолію Ханку, Мирославі Василенко, Валерію Калюжному, Олегу Діденку. Дякую виконавчому апарату обласної ради, Диканському, Зіньківському, Карлівському, Машівському, Новосанжарському, Полтавському, Хорольському районам, Миргородській раді та Решетилівській раді. Дуже приємно, що у цей день нас тут зібрали дружба, туризм і спорт. Маю надію, що кожен учасник отримав задоволення від участі у цих змаганнях. Також, дякую організаторам цього змагання, все пройшло на вищому рівні”, – зауважив голова Полтавської облради Олександр Біленький, який також взяв участь у змаганнях.


agB.dsc 0631.inettools.net.resize.imageash.dsc 0609.inettools.net.resize.imageGKl.dsc 0709.inettools.net.resize.imagehEx.dsc 0697.inettools.net.resize.imageKLC.dsc 0352.inettools.net.resize.imageLYi.dsc 0491.inettools.net.resize.imageM3B.главная.inettools.net.resize.imagerLk.dsc 0626.inettools.net.resize.imageSB3.dsc 0629.inettools.net.resize.imagesqb.dsc 0104.inettools.net.resize.imageZNm.dsc 0248.inettools.net.resize.image