Відбувся робочий виїзд на територію Лип’янської сільської ради

e-mail Друк PDF

IMG 2841

12 травня голова районної ради здійснив робочу поїздку на територію Лип’янської сільської ради та ознайомився з роботою об’єктів соціальної сфери, поспілкувався з колективами установ та обговорив з ними основні проблемні питання.

У Лип’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Петро Світлик зустрівся з її директором Людмилою Кривенко, яка звернулася з питанням стосовно заміни вікон в навчальному закладі.

Під час відвідин дитячого навчального закладу «Пролісок» мова йшла про необхідність утеплення фасаду приміщення.

Перекриття сільського будинку культури – це те, що найбільше нині хвилює директора Сергія Євсеєва. Проте це не єдина проблема: ще тут потрібно оновити світлове оформлення сцени та залу, а також модернізувати систему опалення, адже, незважаючи на те, що будинок культури опалюється твердотопливним котлом, у кімнатах, де розташована бібліотека – холодно.

За підсумками робочого виїзду Петром Світликом були визначені приорітетні питання, зокрема Петро Михайлович, зазначив, що на черговій сесії районної ради буде ініціювати перед депутатами питання виділення коштів для заміни частини вікон у Лип’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

IMG 2824IMG 2846