Обласна рада вибудовує партнерські відносини у фінансуванні громад

e-mail Друк PDF

4429

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький 12 травня, під час робочої поїздки на Диканщину.

 

"Вся допомога районам - це виключно співфінасування, так нас змушує робити держава. Нічого просто так держава не дає. Та ж сама траса Полтава-Олександрія частково профінансована з обласного бюджету. Добре це чи погано, але ми у співпраці з громадами також будемо вимагати як мінімум 50% співфінансування", - сказав Олександр Біленький, виступаючи на пленарному засіданні двадцять другій сесії Диканської районної ради сьомого скликання.

 

Голова обласної ради нагадав присутнім, що на кінець минулого року залишки на рахунках сільських голів по області були більше півмільярда гривень.

 

"Якщо сільська рада захоче реалізувати якийсь проект, а в них на рахунку купа коштів, то вибачте, я вам точно скажу ми не підемо вам назустріч. Не буде такого, що давайте спочатку витрачати ваше, а потім кожен своє. Такого точно не буде", - наголосив Олександр Біленький.

 

Олександр Біленький підкреслив, що обласна рада реалізувала багато важливих проектів. Зокрема таких, що "підставляють плече" органам місцевого самоврядування. Це конкурси проектів громад, програма підтримки місцевого самоврядування та інше. В найближчій перспективі буде запущений Бюджет участі в Полтавський області.