Курорт «Миргород» урочисто відсвяткував 100-річчя

e-mail Друк PDF

DSC 0532

На свято приїхали народні депутати, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та сотні гостей.

Біля арки курорту зустрічав міський муніципальний оркестр. Керівництво оздоровчого закладу та гості свята провели молебень за мир в Україні та процвітання курорту в Соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

Урочисто поклали квіти біля пам’ятника Івана Зубковського, засновника курорту, а гран-концерт «Курорт «Миргород» - сонячна квітка» з нагоди 100-річного ювілею пройшов у палаці культури курорту. З такої нагоди присутні почули виступи Національного заслуженого українського народного хору України імені Г. Верьовки, Національного президентського оркестру, солістів і вокалістів області та країни. Концерт також транслювався на LED-екрані центральної прощі міста.

Під час концерту зачитали привітання курорту від Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та депутатів Верховної Ради. З особистою промовою також виступили голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

«Миргородкурорт - бренд Полтавщини, це одне з найкращого, що в нас є. Професіоналам, які тут працюють, люди довіряють найдорожче – своє здоров’я. Це візитка не тільки нашої області, це візитка України», - сказав Олександр Біленький.

Пролунали привітання працівникам «Миргородкурорту» від представників профспілок, від мера міста Миргорода Сергія Соломахи та інших.DSC 0467

DSC 0401DSC 0275DSC 0478