Вітання випускникам!

e-mail Друк PDF

Сьогодні в сесійній залі Полтавської обласної ради вітали випускників-червонодипломників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. У цьому році завершили навчання 1450 юнаків і дівчат денної та заочної форм навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями "спеціаліст" і "магістр".

Щирі слова побажання не втратити потенціал гарного старту та знайти своє місце у житті, пам'ятати педагогів і цінити все, що зробили для випускників їхні батьки прозвучали від голови Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректора ПНТУ ім. Ю.Кондратюка, депутата обласної ради Володимира Онищенка,голови обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Олександра Удовіченка, голови обласної ради Івана Момота, віце-президента Національної Академії наук України, академіка Антона Наумовця, архієпископа Полтавського і Миргородського владики Філіпа.

Максимально наблизити навчання до місця майбутньої роботи - таке завдання реалізує університет, і саме тому для кращого знайомства випускників з роботодавцями були проведені виїзні захисти: в Головному фінансовому управлінні Полтавської ОДА, Головному управлінні державного казначейства у Полтавській області, Фінансовому управлінні Гадяцької районної адміністрації Полтавської області, ГПУ «Полтавагазвидобування», ПАТ «Полтавський турбомеханічний за-вод», ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод, ЗАТ «Полтавобленерго», «Управлінні охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області», КП «Кременчукводоканал», Службі автомобільних доріг у Полтавській області, НДІ «Проектреконструкція».

Всі випускники 2011 року денної форми навчання, які навчалися за державним замовленням - працевлаштовані. Більшість із них отримали направлення на потужні промислові підприємства, провідні фінансові установи Полтавського регіону.