Вільні громадяни – сильні громади – запорука ефективної держави

e-mail Друк PDF

19 травня в Полтавській державній аграрній академії розпочав роботу ІІІ Всеукраїнській лекторій «Вільні громадяни – сильні громади – запорука ефективної держави», який проводить ВМГО «Студентська республіка».

Партнером заходу, в якому беруть участь лідери громадських організацій, насамперед молодіжних, представники територіальних громад, науковці, виступила Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування.

Від імені голови Полтавської обласної ради, голови Асоціації Олександра Біленького учасників лекторію привітав виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук. Він зокрема, зазначив важливість спільної діяльності органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій у розвитку територіальних громад, реалізації завдань реформи місцевого самоврядування, процесів децентралізації, розбудови громадянського суспільства. Також Володимир Микійчук поінформував присутніх про план роботи Асоціації.

У програмі лекторію доповіді: «Цикли оновлення: капіталізм і соціальне питання», «У пошуках злагоди: як подолати причини жорстоких конфліктів в Україні й інших пострадянських республіках», «Проблема солідарності суспільства та держави в умовах сучасних викликів», «Громадськість і модернізація: між авторитаризмом і демократією», «Територіальні громади у процесі реформ», «Страх залишитися невільним або страх у набутій свободі. Що вибрати?»

Лекції читатимуть відомі політологи, політичні філософи, експерти з питань місцевого самоврядування.