Зустріч з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

e-mail Друк PDF

23 травня голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький зустрілися з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе, яка перебуває на Полтавщині з робочим візитом.

У ході зустрічі керівники області поінформували Іванну Климпуш-Цинцадзе про промисловий та аграрний потенціал області, зупинилися на перспективах розвитку сільськогосподарської та туристичної галузей.

Особливу увагу в розмові було приділено питанням децентралізації, процесу формування в області об’єднаних територіальних громад, залучення та ефективного використання бюджетних та інвестиційних коштів для розвитку територій, розбудови інфраструктури населених пунктів.

У зустрічі взяла участь директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестиції облдержадміністрації Інна Іщенко.

У плані робочого візиту Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе – участь у роботі форуму «Угода про Асоціацію з ЄС: можливості для малого та середнього бізнесу», який відбудеться у Полтавському бізнес-центрі, зустріч із журналістами обласних ЗМІ, відвідування медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України, виступ на телебаченні «Лтава».