Нарада у голови районної ради

e-mail Друк PDF

1

23 травня голова районної ради Віра Мартюк провела нараду із розпорядниками бюджетних коштів по питаннях їх використання комунальними установами охорони здоровя та соціального забезпечення громади.

В роботі наради окрім Віри Анатоліївни взяли участь заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, головний лікар Хорольської центральної районної лікарні Михайло Виноград,головний лікар лікувального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольського району Леонід Соболь, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Вікторія Лопітько,начальник відділу культури, туризму та архівної справи РДА Ірина Гунько та начальник фінансового управління РДА Вікторія Похилько.

Михайло Виноград та Леонід Соболь повідомили присутніх про свої бачення розвитку медицини та медичного обслуговування населення району і обґрунтували план залучення фінансів із районного бюджету на досягнення поставлених цілей.

Вікторія Лопітько та Ірина Гунько розповіли присутнім про стан надання соціальних послуг населенню Хорольщини та повідомили про проблемні питання які виникають в процесі роботи очолюваних ними управлінь.

В свою чергу Вікторія Похилько надала інформацію про стан використання бюджету та перспективи його наповнення до кінця року.

В наслідок обміну думками присутні на нараді вирішили донести напрацьовану інформацію до депутатів районної ради, обговорити підняті питання на постійних комісіях.

Нарада відбулася в конструктивному руслі, сторони залишилися задоволеними від спілкування.

23