В Полтаві пройшов Регіональний форум з питань правової підтримки місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

IMG 5810 407x2889 червня у м. Полтава відбувся Регіональний форум працівників органів місцевого самоврядування області з актуальних питань правового забезпечення розвитку місцевого самоврядування на Полтавщині.
Як зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, відкриваючи роботу форуму, захід такого формату проводиться вперше і спрямований на розвиток співпраці між органами місцевого самоврядування та обласним центром безоплатної вторинної правової допомоги.
«Один із головних напрямків такої співпраці – правова підтримка діяльності органів місцевого самоврядування області. Через механізм Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування ми маємо віднайти єдиний алгоритм захисту прав та свобод працівників органів місцевого самоврядування, виробити спільні стратегії захисту від неправомірних дій контролюючих органів».

Виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук наголосив, що подібні організації працюють в багатьох регіонах України, зокрема, на Харківщині та Київщині.
«На Полтавщині така громадська організація розпочала свою роботу місяць тому. Вона має стати дієвим інструментом, через який голови сільських та селищних рад, районів, міст будуть допомагати одне одному вирішувати як спільні, так і індивідуальні проблеми громад».
На форумі підіймалися питання розвитку земельного законодавства, зокрема, специфіки вирішення земельних питань органами місцевого самоврядування.
Також учасники обговорили проходження служби в органах місцевого самоврядування, ознайомилися з основними напрямками діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування по запобіганню безробіття в сільській місцевості, ключовими аспектами пенсійної реформи України.
Організаторами форуму виступили Полтавська обласна рада, Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування та Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області.

IMG 5822 407x271IMG 5824 407x271IMG 5827 407x271