Правопросвітництво Полтавщини як крок до сильних громад

e-mail Друк PDF

DSCN5803 407x3057 червня у м.Глобине відбувся кущовий семінар на тему «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині». Захід відбувся за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області та підтримки Полтавської обласної ради.
У роботі взяли участь виконавчий директор Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самворядування», Володимир Микійчук, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий, голова Глобинської районної державної адміністрації Вадим Данилевський, голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін та міський голова м. Глобине Станіслав Джусь та інші.

Володимир Микійчук ознайомив з інформацією про актуальні питання розвитку місцевого самоврядування на Полтавщині.
Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися більш детально з виконанням основних завдань Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, реалізацією Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на регіональному та місцевих рівнях.DSCN5900 407x543