Скликається сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Іван Момот підписав розпорядження про скликання шостої позачергової сесії обласної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 6 липня 2011 року о 10 годині у залі засідань обласної ради (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45).

 

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2011 рік.

2. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Оболонської площі на території Семенівського району Полтавської області.

3. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою) Будищансько-Чутівської площі на території Диканського, Котелевського, Чутівського та Полтавського районів Полтавської області.

4. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Укрнафта" на промислову розробку Гоголівського газоконденсатного родовища на території Шишацького та Диканського районів Полтавської області, у зв'язку з розширенням меж раніше наданої у користування ділянки надр.

5. Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу публічним акціонерним товариством "Полтавський турбомеханічний завод" на промислову розробку ділянки родовища підземних прісних вод на території м. Полтава.

6. Різне.

На сесію запрошуються народні депутати України (за списком), голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, міські голови міст обласного значення, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, керівники управлінь і відділів облдержадміністрації, керівники обласних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, керівники профспілкових органів області, представники партійних та громадських організацій (за списком), представники акредитованих засобів масової інформації.