У Чорноморську проходять фінальні змагання Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів

e-mail Друк PDF

1У Чорноморську Одеської області проходить фінал VI Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів. Участь беруть команди з 18 областей України. Депутати змагаються у 5 дисциплінах: волейбол, міні-футбол, настільний теніс, швидкі шахи і шашки.
Як повідомив очільник делегації від Полтавщини, голова обласної ради Олександр Біленький, команда впевнено бореться із суперниками у всіх видах змагань.
«Другий змагальний день Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів підтвердив майже «аксіому», що полтавські народні обранці одні з найспортивніших в країні. Знову проявили себе футболісти. Вони покращили минулорічний результат і вийшли до наступного кола, здолавши команду Чернівецької області з рахунком 4:2, - написав Олександр Біленький у своєму Facebook. - До фінальної частини пробилися також шахісти та майстри настільного тенісу. З самого ранку волейбольна збірна перемогла львівських колег, 2:0, вийшовши до 1/4 фіналу. В цій стадії, під кінець дня, ми здолали збірну Вінницької області, 2:0, та пробилися до півфінал».
Вболівати та підтримати нашу команду також приїхали депутати обласної ради Олександр Алексюк та Олексій Порохня.
Змагання триватимуть до 16 червня. Урочисте нагородження та закриття Спартакіади відбудеться у суботу, 17 червня.

2

3