Урочистості з нагоди Дня працівника ДПС України пройшли у Полтавському міському будинку культури

e-mail Друк PDF

На урочисті збори з нагоди професійного свята Дня працівника державної податкової служби України податківців Полтавщини прийшли привітати керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, очільники провідних обласних відомств, представники громадськості та сумлінні платники податків регіону.

За сумлінну працю, відданість обраній справі та вагомі професійні здобутки податківцям подякували голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Онищенко та міський голова Полтави Олександр Мамай.

- Вимоги сьогодення зобов’язують нас працювати більш відкрито, зміцнювати партнерські відносини з бізнесом, відходити від чисто фіскальних функцій, підвищувати якість обслуговування платників податків і створювати їм найсприятливіші умови для ведення господарської діяльності, – відзначив у своєму вітальному слові голова Державної податкової адміністрації у Полтавській області Сергій Міщенко.

Впровадження Податкового кодексу України підвищило ефективність адміністрування податків і зборів, - підкреслив керівник податкової служби регіону. Підтвердженням цьому є те, що податківці Полтавщини стабільно виконують завдання з надходження платежів і демонструють високі темпи їх зростання. Завдяки тісній та злагодженій співпраці податківців із провідними платниками податків області, з початку року до бюджетів усіх рівнів Полтавщини було мобілізовано 6,7 млрд. грн. податкових надходжень. А це в 1,5 рази перевищує відповідні показники минулого року.

Під час святкових зборів кращі фахівці органів державної податкової служби області отримали почесні відзнаки та нагороди. Наостанок присутні переглянули яскраву та насичену концертну програму.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області