«Полтавщина – лідер за розвитком серед регіонів України», - Олександр Біленький відвідав з робочим візитом Козельщинський район

e-mail Друк PDF

IMG 6729-minГолова Полтавської обласної ради Олександр Біленький відвідав з робочим візитом Козельщинський район. Розпочався візит із зустрічі з активом району: депутатом обласної ради від району Олександром Коваленком, головою районної ради Юрієм Марченком, головою райдержадміністрації Олександром Перепелицею, селищними головами та представниками громади.

Олександр Біленький зауважив, що Полтавщина, відповідно до даних Міністерства регіонального розвитку за січень-березень 2017-го року, займає одну з провідних позицій за соціально-економічним розвитком. Цьому сприяє низка програм обласної ради. Зокрема, це обласний конкурс проектів, який дає змогу органам місцевого самоврядування отримувати додаткові кошти під цікаві ідеї розвитку та «Бюджет участі Полтавської області», спрямований на пряму демократію, коли саме мешканці подають проекти та отримують кошти під їх реалізацію.

Олександр Біленький відзначив, що району пощастило з керівниками. За сумлінну працю голова нагородив депутата обласної ради від Козельщинського району Олександра Коваленка Почесною грамотою обласної ради та подарував ексклюзивний годинник. Після урочистого відкриття пам’ятника Михайлу Остроградському, голова обласної ради провів особистий прийом громадян та нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району. До приймальні прийшли мешканці, які мали можливість поспілкуватися із головою обласної ради та звернутися за допомогою у вирішенні проблем громади та особистих питань.

Робочий візит продовжився оглядом виробничих потужностей бюджетоутворюючого підприємства району – агрофірми «Добробут», яка входить у структуру агропромислового холдингу «Астарта-Київ».

IMG 6049-min

IMG 6098-min

IMG 6113-min

IMG 6177-min

IMG 6180-min

IMG 6305-min

IMG 6344-min

IMG 6374-min

IMG 6450-min

IMG 6752-min

IMG 6818-min

IMG 6836-min

IMG 6889-min