«Акумулювання коштів з державного, обласного, районного та сільського бюджетів – унікальна можливість для ремонту доріг», - Олександр Біленький

e-mail Друк PDF

5У п’ятницю, 23 червня, голова обласної ради Олександр Біленький, разом із народним депутатом України Олегом Кулінічем, керівниками Служби автодоріг, ДП «Полтавський облавтодор» та очільниками Решетилівського району провели обстеження місцевих автошляхів.
В рамках робочої поїздки з сільськими головами обговорили експлуатацію, ремонти, протяжність доріг, оскільки вже через півроку кожен район самостійно буде опікуватися більшістю доріг, які проходять по його території.
«Це політика держави, коли громада не може стояти осторонь і має брати участь, якщо їй ця дорога чи проект потрібні, – сказав Олександр Біленький. – Водночас, акумулювання коштів з державного, обласного, районного та сільського бюджетів – це унікальна перспектива, що відкриває більші можливості, націлює працювати якомога ефективніше та активніше».

Делегація оглянула шлях у напрямку Піщаного, що сполучає Решетилівський і Диканський райони – роботи з його відновлення мають розпочатися найближчим часом. На Федіївському напрямку Федіївський сільський голова Лідія Лібега звернула увагу на аварійно-небезпечний стан ділянки: обочини обвалилися разом із асфальтом. Не набагато краща ситуація з дорогами в інших громадах – на Плосківському, Шилівському, Калениківському, Сухорабівському й інших напрямках.

За сприяння народного депутата Олега Кулініча Кабінет Міністрів України виділив додаткову державну субвенцію в розмірі 40 мільйонів гривень на ремонт доріг у Зіньківському, Миргородському, Диканському, Шишацькому та Решетилівському районах. Окрім державної субвенції та співфінансування сільських рад, на ремонт доріг у Решетилівському районі будуть виділені кошти з обласного бюджету.
«Близько 3 мільйонів буде виділено безпосередньо для ремонту шляхів Решетилівщини. Залучаючи декілька джерел фінансування ми зможемо відремонтувати більшу протяжність наших доріг, – підкреслив голова обласної ради Олександр Біленький.
Після інспектування доріг Олександр Біленький та Олег Кулініч відвідали Покровську і Шевченківську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, де за кошти державного, обласного та районного бюджетів проводяться глобальні заходи з термомодернізації. Зокрема, за сприяння голови обласної ради Олександра Біленького у Шевченківську школу надійшла субвенція для побудови нової котельні і заміни старих котлів на сучасні енергоефективні, з держбюджету школа отримає ще понад мільйон гривень.

12347689