Керівники області провели нараду з очільниками комунальних підприємств, представниками ПАТ «Полтаваобленерго» та міськими головами

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 26 червня, відбулася нарада голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств , представників ПАТ «Полтаваобленерго» та міських голів. На обговорювання було винесене питання розрахунків за спожиті енергоносії в частині пільг та субсидій.

Головна мета – недопущення відключення енергопостачання комунальним підприємствам.

Під час наради відпрацювали алгоритм погашення заборгованості перед генеруючими компаніями. Також присутні домовились про взаємодію та обмін інформацією під час надзвичайних ситуацій, пов'язаних з відключенням об'єктів комунальної власності.

Як відомо, у мікрорайоні Алмазний міста Полтави з 20 по 22 червня було припинене постачання гарячої і холодної води, оскільки ПАТ «Полтаваобленерго» відключило два теплопункти тепломережі № 71 та 78. Ці теплопункти подавали не тільки гарячу, а й холодну воду у мікрорайоні.

КП «Полтававодоканал» заборгував ПАТ «Полтаваобленерго» близько 9 мільйонів гривень в зв'язку з тим, що держава вчасно не відшкодувала вартість субсидій та пільг.

Водночас, на минулому тижні Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо змін до бюджету-2017, які передбачають збільшення фінансування видаткової частини державного бюджету на 25 мільярдів гривень додаткових надходжень у державну скарбницю. Зокрема, з цієї суми Уряд планує виділити кошти на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 14,1 млрд. грн. На такі видатки Полтавська область має отримати 635 млн. гривень.