Синергія всіх гілок влади – на Карлівщині відкрили сучасний центр сімейної медицини

e-mail Друк PDF

IMG 6965-minСьогодні, 27 червня на Карлівщині відкрили сучасну амбулаторію загальної практики-сімейної медицини, в якій лікуватимуться жителі мікрорайону Гурамішвілі. Відкриваючи урочистості, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький відзначив, що півтора року назад на цьому місці були суцільні руїни. 
«Цей центр сімейної медицини - синергія всіх гілок влади, Верховної Ради, обласної ради, районної ради, районної державної адміністрації. В першу чергу хочеться подякувати народному депутату України Андрію Реці за те, що більше мільйона гривень поступило в цю реконструкцію, - сказав Олександр Біленький. - Подякувати керівництву районної ради, районної державної адміністрації за те, що вони разом зробили такий чудовий комплекс. Депутатам Юрію Тимосі та Ігорю Горжію – за постійну підтримку та лобіюванню центру на вищих рівнях обласної влади».


Приміщення колишнього гуртожитку механічного заводу було капітально відремонтовано за рахунок консолідованих коштів з бюджетів різних рівнів. На ремонтні роботи, закупівлю сучасного медичного обладнання та устаткування амбулаторії витратили 1 млн. 713 тис. гривень.
В амбулаторії працюватимуть два кабінети лікаря, кабінет здорової дитини, стоматологічний кабінет, маніпуляційна та процедурна кімнати. Вхід у медичний центр обладнаний зручним пологим заїздом для людей з обмеженими можливостями та дитячих колясок.
На запрошення голови районної ради Петра Світлика, з важливою подією у житті територіальної громади містян привітали народний депутат України Андрій Река, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутати обласної ради Юрій Тимоха та Ігор Горжій. Символічний ключ від лікарні отримала головний лікар центральної первинної медико-санітарної допомоги Людмила Терентьєва.
Під час заходу Олександр Біленький вручив Грамоту Полтавської обласної ради за внесок у розвиток соціальної інфраструктури та активну громадянську позицію Анатолію Хоменку, директору будівельного підприємства, яке у короткі строки якісно виконало складні роботи, та побажав мешканцям, щоб таких центрів в Карлівці було більше.

IMG 6906-min

IMG 6911-min

IMG 6923-min

IMG 6933-min

IMG 6944-min

IMG 6952-min

IMG 6982-min

IMG 6991-min

IMG 7005-min

IMG 7015-min

IMG 7031-min

IMG 7059-min

IMG 7061-min

IMG 7066-min

IMG 7076-min

IMG 7112-min