Депутат обласної ради передав в АТО автівку УАЗ

e-mail Друк PDF

2Полтавські волонтери відвідали захисників, які тримають нульові позиції. В АТО на причепі поїхав УАЗ, завантажений ліками, інструментами, водою. Списану машину купив депутат обласної  ради Володимир Куцовол, а відновив волонтер  В’ячеслав Шишук.

«За неї по ціні металобрухту та за ще одну таку заплатив Володимир Куцовол  8.000 грн. Списували майже рік,  - повідомила волонтер Ірина Каптур. - Все було в жахливому стані. Спочатку допомагали ремонтом у гаражі Полтавського відділу охорони здоров'я, потім за кваліфікованим ремонтом звернулися до голови Полтавської Облради Олександра Біленького, де в гаражі облради продовжили ремонт. Запчастини та нові колеса придбав Шишук В.Б. всього на 13.000 грн».

Авто доїхало за місцем призначення з пригодами, оскільки із-за перевантаження не лафеті спочатку не витримало колесо, а потім -  стропи.

«Автомобіль зараз там. Дуже радіють, вже користуються і дякують усім, хто допоміг зробити та довезти його туди», - написала волонтер у своєму Facebook, 29 червня.

Зокрема, разом з УАЗіком на передову передали медикаменти від  голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, учнів Полтавської школи №11 та медиків.

13