«Будівництво житла для медиків може вирішити нестачу кваліфікованих кадрів у районах», - голова Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

2Житло для медиків може вирішити проблему нестачі цих спеціалістів у районах. Про це сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час відвідання Гребінківського центру первинної медико-санітарної допомоги в рамках робочої поїздки районом.
«З приводу лікарні, у Гребінці, ПМСД, там дуже великі гуляють вільні площі, і я би порадив керівникам району, керівнику міста звернути увагу і профінансувати одну з програм - це надання житла медичним працівникам, - зауважив Олександр Біленький. - Певні такі проекти є по Полтавській області, вони вже впроваджуються по іншим районам. Це б могло вирішити проблему з кваліфікованими кадрами, які хочуть приїхати працювати, але не мають житла і для них це - глухий кут».

 

Нагадаємо, проект Гребінківської райради «Впровадження енергозберігаючих технологій по збереженню тепла в Гребінківському центрі первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області» став одним з переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На сьогодні тут встановили 67 металопластикових вікон  та майже завершили будівництво індивідуальної котельні.  Загальний бюджет проекту 1,4 млн грн, у тому числі 500 тис. грн залучено з обласного бюджету.