Депутати розглянули бюджетні та майнові питання

e-mail Друк PDF

4 липня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, на якому розглянуто ряд бюджетних та майнових питань, які внесені до проекту порядку денного чергової сесії обласної ради.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, підприємств і установ, представники громадськості, журналісти.

Комісія підтримала проекти рішень: «Про укладання трудового контракту з начальником Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради, що пройшов конкурсний відбір». «Про продаж шляхом проведення аукціону об'єкта незавершеного будівництва Пирятинського паливного складу ПОКВКП «Полтавапаливо» за адресою: м. Пирятин, вул. Південна, 2», «Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області», «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області будівлі за адресою: м. Полтава, вул. Нечуя-Левицького, 4», «Про внесення змін до рішення обласної ради від 14.06.2016 р. № 129 «Про реорганізацію підприємств по профілактичній дезінфекції», «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки», «Про затвердження обласної Програми відзначення кращих медичних працівників на 2017-2021 роки».

За результатами голосування, проект рішення «Про внесення змін до «Положення про порядок та умови списання майна з балансів суб'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області» підтримки у депутатів не знайшов.

Проекти рішень: «Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011-2020 роки, у 2017 році» та «Про затвердження Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки» - депутати рекомендували доопрацювати.

У порядку контролю комісія заслухала та взяла до відома інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки про виконання обласного бюджету за 1 квартал 2017 року.

Також у ході засідання було розглянуто звернення до комісії.

За рішенням депутатів, наступне засідання комісії відбудеться 13 липня.