Олександр Біленький та Валерій Головко здійснили робочу поїздку у Миргород

e-mail Друк PDF

6 липня перші керівники Полтавської області – голова обласної ради Олександр Біленький та голова обласної державної адміністрації Валерій Головко – здійснили спільну робочу поїздку у місто Миргород.

Разом із міським головою Сергієм Соломахою, головою райдержадміністрації Юрієм Коваленком та головою районної ради Леонідом Яриничем керівники області оглянули хід робіт з реконструкції мосту через річку Хорол та визначили механізм, який дозволить прискорити фінансування завершення робіт. Очікується, що довгоочікуваною миргородцями датою відкриття мосту стане 24 серпня – День Незалежності України.

У санаторії «Полтава» ПРАТ «Мирогородкурорт» Олександр Біленький та Валерій Головко зустрілися з членами родин загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України, які проходять санаторно-курортне оздоровлення за рахунок обласного бюджету в рамках обласної Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2013-2020 роки.

Олександр Біленький та Валерій Головко поспілкувалися з членами родин загиблих, поцікавилися умовами їхнього відпочинку та лікування, станом здоров’я, проблемами. Особливу увагу було звернуто на отримання сім’ями загиблих соціальних пільг та житлове забезпечення.

В інтерв’ю журналістам обласних ЗМІ голова обласної ради Олександр Біленький зазначив: «Саме головне для нас було дізнатися, як мами, дружини загиблих учасників АТО ставляться до тих умов, які ми для них намагаємося створити спільними зусиллями. Розуміємо, як цим людям психологічно важко, тому хочемо їм максимально допомогти у вирішенні різних питань, щоб вони могли зосередилися сьогодні на іншому, можливо, на своєму здоров’ї».

Разом з тим, голова обласної ради підкреслив, що розв’язанням проблем, які виникають у цих сім’ях, повинні займатися виключно органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко наголосив на тому, що у нинішньому році з обласного бюджету на заходи програми з соціальної підтримки учасників АТО, їхніх родин, родин загиблих захисників України передбачено майже 18 мільйонів гривень. Така робота буде продовжуватися й надалі.

На завершення візиту керівники області взяли участь в урочистій церемонії відкриття комунального підприємства Миргородської районної ради «Щит Миргородщини» Миргородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Відтепер дієву допомогу у забезпеченні правопорядку на території району поліцейським надаватимуть 18 бійців «Щита Миргородщини» – учасники бойових дій у зоні проведення АТО.