Під Полтавою відкрито військово-патріотичний табір «Патріот»

e-mail Друк PDF

11 липня на території Полтавського району біля річки Коломак відбулося урочисте відкриття молодіжного військово-патріотичного табору «Патріот», створеного учасниками антитерористичної операції на Сході України. Протягом 5 днів 30 старшокласників шкіл міста та району поєднуватимуть навчання, військовий вишкіл та відпочинок.

Полтавську обласну раду на урочистостях представляли учасники бойових дій у зоні АТО: заступник голови обласної ради Анатолій Ханко та депутат Петро Ворона.

«Це прекрасний приклад гарної ініціативи та взаємодії. І ветеранські організації і військкомат і районна та обласна рада залучилися, щоб табір запрацював. Такі навчання є дуже корисними та необхідними для молоді, - сказав у вітальному слові Анатолій Ханко. - Даний захід у котрий раз доводить нам те, що наша молодь є патріотами рідної країни. Бо діти – це наше майбутнє і саме від того, як вони будуть реалізовуватися у нашій країні, залежить майбутнє нашої держави».

Голова Координаційної ради громадських організацій учасників АТО Віталій Турпітько розповів: «Ми намагаємось так виховати молодь, щоб вони в майбутньому були дієвими. А не були пасивними, як більшість молоді зараз. Усі учасники намагаються навчитися чогось нового. І дуже сильно здружилися. Головною метою заходу є військово-патріотичне виховання молоді, формування свідомого і відповідального ставлення до питань особистої та громадської безпеки. Під керівництвом досвідчених інструкторів молодь зможе навчитися виживати в небезпечних для життя умовах, орієнтуватися в місцевості, правильно поводитися зі зброєю тощо».

«Бажаю, щоби ви загорілися тією доброю іскрою патріотизму, любові до своєї держави, яка в майбутньому зробить вас добрими провідниками України», – звернувся до молодих патріотів Петро Ворона.

Організатори створили наметове містечко, неподалік облаштували польову кухню, стадіони та свій блокпост. Учасників чекає пейнтбол, тренування з стрільби, конкурси.